Articles list

Partner - MOJEKOLO.CZ
25-10-2016 14:31:22

Partner - MOJEKOLO.CZ

MOJEKOLO.CZ

Cykloprodejna MOJEKOLE.CZ je jednou z dalších prodejen, kde můžete najít naše známky a systém Protect6. Přečtěte si zajímavé informace o této firmě a neváhejte ji navštívit.

Společnost Schindler, spol. s r.o. byla založena roku 1991, zkušenosti a schopnosti pracovníků jsou zárukou spokojenosti zákazníků ve všech oblastech působnosti.

Pod značkou MOJEKOLO působí na českém trhu od roku 1996. Díky dlouholetým zkušenostem a neustálému vzdělávání v tomto oboru nabízí odborný a profesionální servis a poradenství.Cykloprodejna MOJEKOLO.CZ zastává tyto hodnoty:

Kvalita – dodávájí pouze kvalitní zboží od renomovaných značek s vysokou užitnou hodnotou

Spokojenost – spokojenost zákazníků a obchodních partnerů je pro nich prioritou

Poctivost – poctivé jednání a obchodování je samozřejmostí

Lidé – tvoří sehraný profesionální tým, který je schopný reagovat na veškeré Vaše požadavkyKola z cykloprodejny MOJEKOLO.CZ můžete zakoupit nejen prostřednictvím e-shopu, mají také síť prodejen s pobočkami v Praze, Brně, Ostravě, Pardubicích a Koběřicích u Opavy.

V kamenných prodejnách, ale také na e-shopu nájdete širokou nabídku kol od renomovaných výrobců. Díky této široké nabídce můžou vyhovět i náročnějším klientům.

Velkou výhodou je také možnost zapůjčení testovacích jízdních kol Ghost a Lapierre. Výběr z několika modelů přímo na prodejně.

Ke každému kolu odesílaných přepravní službou GLS posílají sadu imbusových klíčů zdarma!

Patří ke špičce v oboru a tisíce spokojených zákazníků jsou toho důkazem.


Protect6 label

Complex service system with the intelligent label